Aquatlon pro školy 2017

V pátek 2. června 2017 proběhlo v Plzni na Boleveckém rybníku otevřené krajské kolo v Aquatlonu (běh + plavání).
Tímto závodem byl odstartován Triatlonový festival v Plzni. Závodilo se za teplého počasí v pěti kategoriích. Start i cíl závodu byl na pláži Ostende.
Naši školu úspěšně reprezentovalo 14 žáků (Dvořáková, Falter, Pyšný, Černý, Žďárková, Šiková, Kurz, Hemzáčková, Adámková, Svoboda, Faist, Pacholík, Kraft, Vaněk).
V jednotlivcích skončila děvčata ve svých kategoriích Dvořáková a Adámková na 3.místě a Lukáš Kraft na 2.místě.
V kategorii týmů obsadily naše žákyně (12-13 let) 3.místo, chlapci v kategorii (dorostenci, junioři) a žáci (10-11 let) obsadili krásné 2.místo.
Všem zúčastněným dětem gratulujeme k pěkným výkonům a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Přejeme hodně zdaru na dalších závodech!

Fotografie z akce najdete ve fotogalerii.