SPORTOVNÍ KEMPY 2018

Sportovní příměstské kempy konající se v srpnu 2018, jsou navazující na úspěšně konané sportovní příměstské kempy při Olympijském parku Plzeň 2016 a součástí Sportmánie 2017 z minulého roku. Naše organizace zajišťuje společně se spřátelenými sportovními kluby sportovní příměstský kempy pro děti od 5 do 12 let, které jsou následně rozděleny do skupin dle věku.
Tyto tábory jsou zaměřené na různé sportovní disciplíny jak olympijské tak i neolympijské, které si děti můžou vyzkoušet a najít ten správný, který by je mohl provázet i budoucím aktivním životem.

TERMÍNY A LOKALITY

Tábory se konají ve dvou termínech, a to zároveň ve dvou lokalitách v Plzni.

Lokality:

1. ZŠ PLZEŇ
- 13.8 – 17.8.2018
- 20.8. – 24.8.2018

2. ZŠ PLZEŇ – SCHWARZOVA
- 13.8 – 17.8.2018
- 20.8. – 24.8.2018

Cena turnus je 2190 Kč

V průběhu sportovních táborů si děti vyzkoušejí např. tyto sporty:
-   florbal, basketbal, atletické disciplíny, tenis, inline bruslení, fotbal, rugby, lukostřelbu, softbal, frisbee, gymnastiku, badminton, házenou a další.

SPORTOVNÍ VÍCEBOJ
Oba dva turnusy, i obě dvě školy, budou rovněž zakončeny sportovním vícebojem, ve kterém si děti budou moci zasoutěžit s ostatními v netradičních sportovních aktivitách o medaile a další ceny.
TESTOVÁNÍ POHYBOVÝCH PŘEDOKLADŮ:
Součástí programu je i testování pohybových schopností. Naší snahou je dětem a především rodičům doporučit vhodný sport, pro které má dítě přirozené předpoklady. Výstupem testování je pro rodiče report, kde jsou zhodnocené výsledky testování a preference týmových či individuálních sportů.

ODPOČINKOVÉ AKTIVITY
Sportovní kempy samozřejmě nejsou jen o fyzickém vyžití. Především jde o příjemně strávený, aktivní týden, plný zábavy, dobrodružství při zkoušení nových aktivit a samozřejmě jde i o rozšíření znalostí z oblasti sportu v době odpočinkových aktivit jako například sportovní riskuj, sportovní poznávačka, tajenky a další.

Více informace a přihlášení na webu:

nebo nás kontaktujte na:
Mail: info@sportovnikempy.com