OLYMPIJSKÝ BĚH NA 1. ZŠ

Ve středu 21. 6. 2017 jsme se již potřetí připojili k mezinárodnímu Olympijskému dni běžeckou akcí Olympijský běh na hřišti 1. ZŠ Plzeň. Stali jsme se součástí největšího běžeckého dne v České republice, přihlásili jsme své žáky do Olympijského běhu a uspořádali si vlastní závod v rámci výzvy - rozběhněte svoje žáky, běh na 1 km.

Výborné běžecké výkony předvedli v mladší kategorii 1. stupně žáci Jakub Pyšný, Michal Moravec, Eliáš Löwy a žákyně Adéla Hezinová, Pavlína Soukupová a Justýna Hezinová.
Ve starší kategorii 2. stupně dosáhli nejlepších časů běžci Patrik Sobotka, František Faist, Lukáš Talůžek, Dominik Purkart, Lucka Adámková a Martin Ivanov.

Všem zúčastněným běžcům gratulujeme a děkujeme za účast. Děkujeme také divákům za podporu a těšíme se na příští rok.