Prezentace projektů pátých tříd

Prezentace projektů pátých tříd proběhla v divadélku školy dne 25. 1. 2017 a všem se povedla. V dramatických projektech pod vedením paní učitelky Anny Červené na téma „Vztahy mezi lidmi“ dokázaly děti dobře předvést dramatizaci příběhu o holčičce Róze. Tento příběh se děti učily v prvním pololetí.

Projekt „Časopis“, který vedla paní učitelka Bohumila Hrabětová, děti představily tím, že řekly, kdo do jaké rubriky v časopise přispíval a jak se jim pracovalo. V tomto projektu se tvořil časopis s názvem Chlupaté kiwi, který děti sestavily ze svých příspěvků.

Paní učitelka Markéta Kopecká vedla projekt „Neboj se pomoci“, ve kterém děti vytvářely plakáty o policistech, hasičích a záchranářích. Plakát se všemi důležitými i zajímavými informacemi v divadélku společně odprezentovaly.

V rámci posledního projektu „Reklamní agentura“, který vedla paní učitelka Jana Jindrová, byly natočeny reklamy. Děti si reklamy samy tvořily. Měli jsme je možnost zhlédnout v rámci prezentace. Děti se poté mohly vyjádřit, jak se jim pracovalo.

Přeji Vám příjemné zážitky při zhlédnutí fotografií.
David Pop, 5. A