Program etologie

Ve dnech 18. a 19. října se žáci osmých tříd zúčastnili v zoo programu etologie. Jejich prvním úkolem bylo ve skupinách získat co nejvíce informací o jednotlivých zvířatech chovaných v plzeňské zoo. Při samotném programu paní průvodkyně žáky provedla po části zoo a u každého výběhu jim řekla zajímavost o zvířeti, co je pro něj typické a jaká úskalí přináší jeho chov. Vše bylo doplněno nejen zvířaty, která se někdy i pěkně předváděla, ale také ilustračními obrázky a exponáty, jako je lví hříva, na kterou si žáci mohli i sáhnout. Všichni si den užili a odnesli si nejednu novou informaci. Velký dík patří paní průvodkyni za její ochotu i za to, že s žáky měla dost trpělivosti.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Za žáky 8. tříd Johana Šedinová.