Schůzka rodičů a budoucích prvňáčků

Vážení rodiče,
milá budoucí prvňačko,
milý budoucí prvňáčku,

zveme Vás ve středu 14. 6. 2017 od 15:15 na schůzku s učitelkami 1. ročníku a vedením školy.

Program:

15:15 sraz před hlavním vchodem do školy, rozdělení dětí do skupin

pro děti
15:30 – 16:15 práce ve skupinách pod vedením učitelek prvních tříd (rozdělení dětí do skupin v tento den se neshoduje s budoucím rozdělením dětí do tříd)

16:30 – 17:00 „Dva bratři“, divadelní představení Divadýlka Strašidílka ve školním divadle

pro rodiče (aula)
od 15:30 schůzka s vedením školy (koncepce vzdělávání v naší škole, organizace školního roku 2017/2018 pro 1. ročník, školní družina, školní stravování, nabídka volnočasových aktivit pro prvňáčky, a další…) – zajišťuje Mgr. Hana Pánková, zástupkyně ředitele (z kapacitních důvodů budou rodiče rozděleni do dvou skupin)

od 15:30 do 17:00 zápis do ŠD - zajišťuje Anna Červená, vedoucí vychovatelka

Doprovodný program: budete mít možnost se seznámit s psacími potřebami, případně je zakoupit či objednat.

Plzeň 5. 6. 2017

Mgr. Bc. Radek Dolenský                         Mgr. Hana Pánková
ředitel školy                                                 zástupkyně ředitele školy