Výsledky zápisu

Vážení rodiče,

máme radost, že jste si pro vzdělávání Vašeho dítěte vybrali naši školu. Letos přišlo k zápisu 155 dětí a byly opravdu velmi šikovné.

Jak se připravit na 4. září, co se bude na začátku školního roku dít, kdy proběhne zápis do školní družiny, jak zajistit obědy ve školní jídelně apod. se dozvíte na schůzce rodičů a budoucích prvňáčků, která se uskuteční ve středu 14. června od 15:15 v aule naší školy. O podrobnostech schůzky budete informováni na těchto webových stránkách a dopisem, který Vám zašleme na adresu, kterou jste uvedli při zápisu. Pro děti bude připraven program ve třídách.
V den schůzky rodičů proběhne také zápis budoucích prvňáčků do školní družiny.

Děti můžete přihlásit do kurzu Předškoláček, který nabízí naše komunitní škola (stručně ji říkáme KoŠ). Více informací zde.

4. září 2017 se těšíme na Vašeho budoucího prvňáčka a věříme, že program Začít spolu mu umožní dobrý start k jeho celoživotnímu vzdělávání.

Radek Dolenský