Závěrečná prezentace projektů

V pondělí 21. června 2016 proběhla prezentace projektů žáků čtvrtých tříd v divadélku naší školy. Žáci předvedli práce, které vytvořili během 2. pololetí. Byly čtyři skupiny: Multikultura, Příroda, Školní časopis a Historie.

V projektu Příroda dohlížela na žáky paní učitelka Lucie Mandelíčková. Žáci pracovali na 5 tématech: Hmyz, Horniny, Rostliny, Stromy a Ptáci.

V projektu Multikultura učila děti paní učitelka Zdeňka Rašková. Žáci se bavili o migraci a při tom dělali plakáty.

Projekt Školní časopis měla na starosti paní učitelka Markéta Kopecká. Žáci si v tomto projektu hráli na redaktory a vytvářeli časopis, do kterého psali různé rubriky, např.: hudba, technika, zábava, sci-fi, příroda, pohádky a komiksy.

Poslední projekt Historie učila paní učitelka Ivona Hauznerová. Zde si týmy dětí vybraly vždy jednu plzeňskou pověst a zdramatizovaly ji.

Myslíme, že se všechny děti velmi snažily a práce se jim povedla. Pěknou podívanou na naše fotky přeje Denča a David ze 4. A.